Řada 3695 Vysokovýkonný absorbér pyramidu SiC

Vysoce výkonný pyramidový materiál z karbidu křemíku

Vysoce výkonný materiál absorbující pyramidy z karbidu křemíku je druh anorganických slinutých materiálů, odolný proti silnému výkonu, běžně používaný v boxech s vysokým výkonem a komplexní zkouškou pro vysokovýkonnou vzdušnou anténu, odolnost nejméně 30 kw / m2, snadná instalace s Kovový otvor tvaru T na studené desce a vysokou spolehlivostí.

Řada 3695 Vysokovýkonný absorbér pyramidu SiC
Řada 3695 Vysokovýkonný absorbér pyramidu SiC

Specifikace a výkon produktu

Číslo součásti Tloušťka mm Hmotnost Normální incidence reflexe max (-dB)
Kg / m2 S pásmo * 1
(2 až 4 GHz)
C pásmo * 2
(4 až 8 GHz)
X pásmo * 3
(8 až 12 GHz)
K u pásmo * 4
(12 až 18,0 GHz)
3695-50 50 40 -15 dB -20 dB -25 dB -30 dB
3695-90 90 60 -25 dB -30 dB -35 dB -40 dB
Tyto hodnoty se měří za laboratorních podmínek.
Ve vaší situaci se mohou výsledky lišit, přečtěte si prosím naši záruku

* 1 : S-pásmo je součástí mikrovlnného pásma elektromagnetického spektra. Je definována standardem IEEE pro rádiové vlny s frekvencemi od 2 do 4 GHz, které překračují konvenční hranici mezi UHF a SHF na 3,0 GHz. S pásmo je využíváno radarem počasí, radarem povrchových lodí a některými komunikačními družicemi, zejména těmi, které NASA využívá pro komunikaci s raketoplánem a Mezinárodní kosmickou stanicí.

* 2 : Pásmo C je název daný určitým částem elektromagnetického spektra, včetně vlnových délek mikrovln, které se používají pro dálkovou radiovou telekomunikaci. IEEE C-band (4 až 8 GHz) a jeho nepatrné variace obsahují frekvenční rozsahy, které se používají pro mnoho satelitních přenosů, některé Wi-Fi zařízení, některé bezšňůrové telefony a některé meteorologické radarové systémy. Pro satelitní komunikaci dosahují mikrovlnné frekvence pásma C lepší za nepříznivých povětrnostních podmínek ve srovnání s pásmem K u (12 GHz až 18 GHz), mikrovlnné frekvence používané jinými komunikačními družicemi. Rain fade - kolektivní název pro negativní účinky nepříznivých povětrnostních podmínek na přenos - je většinou důsledkem srážek a vlhkosti ve vzduchu.

* 3 : Pásmo X je segment mikrovlnné radiové oblasti elektromagnetického spektra. V některých případech, jako například v komunikačním inženýrství, je kmitočtový rozsah pásma X spíše neurčitě nastaven na přibližně 7,0 až 11,2 gigahertz (GHz). Při radarovém inženýrství je frekvenční rozsah určen IEEE při 8,0 až 12,0 GHz.

* 4 : Kapela K u je část 12-18 GHz elektromagnetického spektra v mikrovlnném rozsahu frekvencí. Tento symbol odkazuje na "K-under" (původně německý: Kurz-unter) - jinými slovy, pásmo přímo pod pásmo K. V radarových aplikacích se pohybuje v rozmezí 12-18 GHz podle formální definice nomenklatury radarových frekvenčních pásem v normě IEEE 521-2002.

K u pásmo se používá především pro družicové komunikace, zejména pro pevné a vysílací služby, a pro specifické aplikace, jako je například NASA Tracking Data Relay Satellite používaný pro komunikaci vesmírné kyvadlové stanice a ISS (International Space Station). Satelitní kanály se používají také pro backhauli a zejména pro satelity ze vzdálených míst zpět do studia televizní sítě pro editování a vysílání. Kapela je rozdělena do několika segmentů, které se podle geografické oblasti liší od Mezinárodní telekomunikační unie (ITU). NBC byla první televizní sítí, která vysílala většinu svých affiliate kanálů prostřednictvím kapela K u v roce 1983. Některé kmitočty v tomto rádiovém pásmu se používají k detekci rychlosti vozidla ze strany orgánů činných v trestním řízení, zejména v Evropě.

Chtěl bys...

Chcete-li získat cenovou nabídku pro Vysoce výkonný absorpční pyramid SiC do 24 hodin, vyplňte níže uvedený formulář.

Select an option:
50 : 50 mm
90 : 90 mm
* Poznámka: Červené bloky jsou povinné