Vidění

"Věříme, že vyrábíme vysoce kvalitní produkty stínění EMI co nejúčinnějším a šetrnějším k životnímu prostředí, a to se nemění. Jsme vždy hledáni inovace.

Věříme v dobré řešení, které by mělo být také jednoduché, nikoli zbytečně složité. Věříme, že musíme vlastnit a řídit primární technologie za produkty, které vyrábíme, a podílet se pouze na trzích, kde můžeme významně přispět. Projekt se nezmění, protože jsme našli vždy řešení pro naše klienty.

Opravdu se zaměřujeme na každý projekt, na kterém pracujeme, protože každý z nich považujeme za skutečně důležitý a smysluplný. Věříme v intenzivní spolupráci a cross-pollination mezi našimi různými inženýrskými skupinami, což nám umožňuje inovovat způsobem, který ostatní nemohou odpovídat. Upřímně řečeno, neuspokojíme se o nic menšího, než o dokonalost v každé skupině ve společnosti, máme poctivost přiznat, když se mýlíme a máme odvahu změnit. A myslím, že bez ohledu na to, kdo zaujímá, v čem jsou tyto hodnoty v této společnosti začleněny, budeme i nadále dělat velmi dobře. "

AM van Tienhoven, generální ředitel společnosti Holland Shielding Systems BV

Chtěl bys...