Těsnění EMI s výřezy podle výkresu

Těsnění EMI a těsnění EMI / IP s výřezy pro snadné ohýbání kolem rohů

Můžeme řezat všechny naše stínicí profily a těsnění EMI ( stínění Amukor 6800 , standardní štít 7000 , ultraměkký štít 7400 , těsnění EMC / IP 7300 a mnoho dalšího) do libovolného tvaru.

Například je možné vyříznout malé kousky v pozicích, které zadáte, takže těsnění se snadno ohne (viz obrázek vpravo). Je také možné vyříznout čtverce nebo kruhy pro snadnou montáž nebo umístění během montáže.

Vystřihování malých kousnutí lze dokonce provést v těsnění s těsněním vody, aniž by došlo k přerušení vodního utěsnění. Výsledkem je snadno ohnuté těsnění EMI s vodním těsněním, takže rohy mohou být vyrobeny jednoduše, aniž by došlo k přerušení vodotěsnosti (ip65).

Chcete-li se dozvědět více o možnostech s tímto produktem, kontaktujte nás prosím na adrese [email protected]


Požádejte o nabídku

Pokud byste chtěli uvést nabídku na řezání jednoho z našich těsnění EMI nebo EMI / IP do požadovaného tvaru, pošlete nám prosím e-mail s nákresem o tom, jak by měl být profil vyříznut. Ve vašem požadavku uveďte série těsnění (série Amukor shield 6800 , standardní štít 7000 , ultraměkký štít 7400 , těsnění EMC / IP 7300 nebo jiný typ) a příslušné rozměry.


Standardní štít 7000 Těsnící těsnění měkké EMI / RFI
Standardní štít 7000 Měkké těsnění EMI / RFI
Standardní štít 7000 Těsnící těsnění měkké EMI / RFI
Výřezy v typovém štítku řady 7000
Standardní štít 7000 Těsnící těsnění měkké EMI / RFI
Výřezy v těsnění EMC / IP 7300

Chtěl bys...