Titel

Onderschrift

Název odstavce:

Jako přední značka různých technik stínění nabízíme také jedno z jemnějších vysoce výkonných stínění. To se provádí pomocí rozprašování, přičemž se přidává tenký vícevrstvý povlak (standardně 2-2,5 μm) z vysoce vodivých materiálů. Některé běžné povlakové materiály jsou stříbro, nikl, měď, zlato, hliník a nerezová ocel.

Pokovovací nátěr funguje dobře pro použití na elektronických skříních a sestavách, které vyžadují spolehlivý výkon stínění EMI vysoké kvality. Některé další výhody jsou:

  • Opakovatelnost vodivosti a tloušťky povlaku
  • Tenké povlaky nebudou zasahovat do sestavy výrobku
  • Důslednější pokrytí a odolnost než vodivé barvy nebo jiné konvenční procesy
  • Jednotné pokrytí na komplexních substrátech
  • Povlaky lze aplikovat na většinu plastů
  • Ekologický proces

Tloušťka nátěru může být v různých velikostech na vyžádání, s výchozím rozměrem 2-2,5 μm a má vynikající lepicí vlastnosti pro plastové typy jako ABS, ABS + PC, PC, PA6 a PETP.

Samozřejmě s rozmanitostí věrných zákazníků budou všechny naše nátěry optimalizovány podle jejich konkrétních požadavků, ujistěte se, že použitý nátěr je to, co chtějí a potřebují.

Vzhledem k povaze povlaku a přilnavosti může rozprašování poskytnout kovové EMI stínění bez ovlivnění hmotnosti konečného výrobku, což z něj činí dokonalé stínící řešení pro lehké výrobky.

Neupravené plastové pouzdro 30MHz - 1GHzCu Ag: <0,02 Ohm / <0,03 Ohm, spodní / horní, 30MHz - 1GHz

Technické specifikace

Tloušťka povlaku 1,5-2,5 μm
Odolnost proti povlakům 0,05-1,5 ohm / palc (bod k bodu)
Tabulka nohy
titulek
titulek
titulek

Název odstavce:

Paragraaf

Chtěl bys...