PCB plechovky, těsnění, pouzdra, uzemňovací svorky a desky

Dnes je EMI stínění desky plošných spojů poměrně složité. Týkáte se prostoru, váhy a pevnosti. Musí být zajištěno účinné stínění EMI, ale musí být splněno s výše uvedenými specifikacemi.

Naši odborníci na stínění plošných spojů pracují s vámi od návrhu, rychlého prototypování až po výrobu. Samostatné balení patří k možnostem.

Těsnicí plechovky a štíty oddílů řady 1500-1800

EMI / RFI stínící a prosévací plechovky / kryty pro desky s plošnými spoji. Tyto plechovky / kryty je třeba upevnit na desku plošných spojů pomocí stínících svorek nebo čepů

Stínicí spony a čepy pro stínící plechy řady 1500 série

Kvůli našim inovativním stínění a pinům stínění PCB je nyní možné umístit stínění elektromagnetickým rušením (EMI) a RFI (Radio Frequency Interference - RFI) na PCB bez post-pájení! Stínicí spony Holland Shielding Systems BV (Surface Mounting - SMD) jsou nákladově efektivní alternativou ručního pájení. Miniaturní design umožňuje balení pásků a navíječů kompatibilních se standardními vysokorychlostními zařízeními pro umístění. Klipy RFI Shield mohou být umístěny kdekoliv na desce plošných spojů, čímž eliminuje potřebu dodatečných děr a ušetří cenné nemovitosti PCB. Vybavené čtyřmi nezávislými pružinovými kontakty, spolehlivé štítové spony RFI umožňují demontáž a výměnu štítu pro přepracování a / nebo obvod.

Těsnící těsnění řady 1550 - 1570

Velmi malá vodivá fólie, vodivé pryžové a vodivé silikonové desky plošných spojů.

Elastické a elektrické kontakty od firmy SMT. Tyto série nabízejí elektrický elastomerový konektor kompatibilní s povrchovou montážní technikou (SMT) s dobrou elasticitou a elektrickou vlastností, takže nabízí nejen polštář, ale také elektrické připojení a uzemnění mezi elektrickými objekty a deskami plošných spojů.

1900 - 1950 stínící kryty / kryty PCB

Jednoduché a dvouvrstvé stínící kryty a kryty EMI v standardních velikostech nebo podle výkresu zákazníka.

Vyrábíme stínící pouzdro EM-MU (série 1900) ve všech tvarech a velikostech. Tyto stínící pouzdra je třeba umístit do stávajícího plastového pouzdra, protože nejsou dostatečně silné, aby sloužily jako vlastní elektronické pouzdro. Toto je nejhospodárnější řešení, pokud váš stávající elektronický kryt neposkytuje dostatečné elektromagnetické stínění.

Vyrábíme také velmi pěkně vypadající dvouvrstvé elektronické pouzdra, které mohou být vybaveny všemi možnými otvory potřebnými pro vaši elektroniku. Přemýšlejte o výřezech pro tlačítka, porty, displeje a další. Dvouvrstvé stíněné kryty lze dodat také s logem společnosti. Výrobek může být vyroben zcela podle vašeho výkresu.

Vyberte další z níže uvedených produktů.