Online objednávkový formulář

Holland Shielding online order form

K zaslání objednávky společnosti Holland Shielding Systems BV můžete použít níže uvedený formulář objednávky. Odeslání objednávky e-mailem na adresu [email protected] je také možné.

Pokud jste předtím nepožádali o cenu a nezískali ji předem, prosíme nejprve o zaslání dotazu prostřednictvím naší společnosti Rychlá citace nebo prostřednictvím formulářů na kotoučích v dolní části každé stránky produktu.

Holland Shielding Systems BV
Jacobus Lipsweg 124
3316BP Dordrecht
the Netherlands

E-mail [email protected]
Telefon +31(0)78 - 204 90 00
Fax +31(0)78 - 204 90 08
Fakturační adresa
Doručovací adresa
Vaše objednávka
Příloha
Povolená rozšíření souborů jsou (upřednostňována ve formátu PDF)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip
Poznámky
Cena poštovného
0.00
Vysoký objem / hmotnost nebo nebezpečné zboží může přinést vyšší náklady na dopravu. Tyto náklady na dopravu jsou založeny na standardním balení
Poznámka: Náklady na dopravu se určují automaticky v závislosti na zemi dodání. Pokud je uvedeno "Požádat o cenovou nabídku pro přepravu", náklady na dopravu nelze určit automaticky. V takovém případě nás prosím kontaktujte na nabídku týkající se přepravy.

Pokud již máte od nás nabídku na doručení, můžete to určit. Pokud máte vlastní kuriéř, vyplňte prosím údaje o kurýru nebo uveďte, že si sami doručíte kurýr.
Celková částka objednávky
0.00