Oprava a údržba klecí Faraday

Doporučujeme provádět měření intenzity pole po několika letech, abyste zkontrolovali, zda stínící výkon vašeho stíněného prostoru / klece Faraday stále splňuje požadavky.

Faraday klece a skříně EMI mohou po dlouhou dobu selhat. Ať už je to prefabrikovaná klec Faraday nebo Mu-měděná Faradayova klec .

Přemýšlejte například o poškození stínící fólie EMI v klecích Faraday, náhodném průniku zdi Faradayovy klece, stárnutí těsnění dveří Faraday nebo ztráty pružnosti s pryžovými těsněními nebo prstovými kroužky BeCu.

Proto vám doporučujeme provádět měření intenzity pole po několika letech používání vašeho klece Faraday jako údržbu, abyste zjistili, zda stínící výkon vašeho EMI vyšetřeného prostoru / klece Faraday stále splňuje požadavky. To doporučujeme, abyste mohli i nadále používat Faradayovu klec s úrovněmi útlumu, jako tomu bylo v první řadě, a zabránit selhání a problémům s zařízením ve vaší kleci Faraday.


Co když štít již není dostačující?

Společnost Holland Shielding Systems BV nabízí řadu stínících pásů a fólií EMI (včetně plátovaných textilií a pásů z kovové fólie), elektricky vodivých lepidel, elektricky vodivých povlaků, gumových těsnění EMI a prstů BeCu.

Výše uvedené výrobky se obecně používají pro opravu poškozených ochranných krytů EMI. Například s mu-kapela pásku, je možné opravit poškození v Mu-copper Faraday klece. Samozřejmě záleží na tom, co je útlum Faradayovy klece. V ostatních případech může být nezbytné poskytnout nové lepidlo pro ochrannou vrstvu EMI.

Nejlepší je, když objevíte škody, které nás kontaktují. Možná můžete poslat e-maily o škodách a zaslat specifikace obrazovky Faradayovy klece / EMI, jako je útlum a rozměry.

Měření Faradayovy klece, aby se zjistilo, že funguje správně
Měření Faradayovy klece, aby se zjistilo, že funguje správně
Oprava stínění EMI na úrovni PCB
Oprava stínění EMI na úrovni PCB

Chtěl bys...