Klip štítu RFID karty

Tento odznak držitele karty RFID dává uživateli kontrolu nad tím, kde a kdy se čte svou identifikační kartu.

Blokuje čtení RFID jedné karty iClass, TWIC, LincPass, PIV, CAC nebo jiné identifikační karty. Klip pro ochranu karty RFID splňuje požadavky stínění FIPS-201. Ochranná karta RFID dává uživateli kontrolu nad tím, kde a kdy je čtená karta.


Specifikace produktu

  • Uchovává 1 bezkontaktní čipovou kartu formátu ISO7810 ID-1 (standardní velikost kreditní karty)
  • Zablokuje čipy RFID v kartách před čtením bez povolení
  • Ergonomický design umožňuje uživateli předložit kartu čtečce jednou rukou bez vyjímání karty
  • Uživatel může jednoduše vložit a vyjmout kartu z držáku jednou rukou
  • Uchovává jednu bezkontaktní čipovou kartu formátu ISO7810 ID-1
  • Štítové štítky ISO 14443/15693 a EPC Gen 1 / Gen 2 bezkontaktní čipové karty a RFID značky
  • Fyzicky chrání kartu, vodě a počasí
  • Rozměry: 4-1 / 2 "x 2-3 / 4"
Štít RFID
Blokuje čtení RFID jedné karty iClass, TWIC, LincPass, PIV, CAC nebo jiné identifikační karty.

Tyto štítové štítky pro karty RFID jsou uvedeny na seznamu produktů schválených vládou Spojených států amerických (GSA) FIPS 201, které splňují požadavky na zabránění čtení bezkontaktních čipů RFID.

Klip pro ochranu karty RFID je navržen tak, aby držel a chránil jednu kartu. Naše technologie Squeeze to read umožňuje čtení karty jednoduchým stisknutím výčtu nahoře. Uvolněte jazýčky a karta je znovu stíněna. Dokonalé, když jsou plné ruce, nebo když máte na sobě rukavice!

Vyrobili z extrémně odolného polykarbonátu. Tyčové pružiny štítů RFID jsou z nerezové oceli, ideální pro prostředí s mořskou vodou. Vložte kartu z horní části a vyjměte ji. Jedinečný vzhled otevřeného obličeje udržuje kartu zablokovanou, aby se zabránilo ztrátě, ale umožňuje snadný přístup k vyjímání karty, pokud je to nutné. Další držitelé bezpečnostních odznaků na trhu pokrývají obličej karty, kde se nacházejí nečistoty a kapalina uvnitř, což může poškodit kartu.

Nebezpečí krádeže identity, narušení soukromí, sledování nebo dokonce klonování karet. Vždy udržujte bezkontaktní karty v štítovém štítku karty RFID.

Stíní jeden faktor formátu ISO7810 ID-1 (velikost kreditní karty) TWIC, PIV, CAC nebo jinou identifikační kartu. Klip štítku RFID karty splňuje požadavky FIPS-201 pro elektromagneticky neprůhledné pouzdro. Poskytuje bariéru pro invazivní nebo nežádoucí komunikaci s kartou a dává uživateli kontrolu nad tím, kde a kdy se čte kartu.

Chtěl bys...

Chcete-li získat cenovou nabídku pro Klip štítu RFID karty do 24 hodin, vyplňte níže uvedený formulář.

RFIDCSC stand for RFID card shield clip
* Poznámka: Červené bloky jsou povinné