Elektricky vodivá metalizace 3838

Pro vyšší požadavky na stínění EMI / RFI a větší množství můžeme rozprašovat plně kovový, elektricky vodivý povlak na 90% všech běžně používaných plastů, včetně PTFE. Metalizace se provádí ve formě sendviče se třemi tenkými vrstvami kovu.

Elektricky vodivá metalizace 3838

Rozprašování je technika, která se používá k vytvoření tenké vrstvy kovu na části vyrobené ze syntetického materiálu. Tato technika se používá pro ochranné nátěry, které splňují extrémně vysoké standardy.

Proces probíhá ve vysoké vakuové komoře, ve které je argon přiveden na tlak asi 5 až 3 mbar. Na jedné stěně je naprašovaný materiál, který by měl být, je to takzvaný cíl. Oproti substrátu. To je materiál, který má naprašovací materiál vyrobit. Na cíl je aplikované napětí kolem-500V. Při těchto tlacích v argonplasmě takových pozitivních iontů se tyto ionty pohybují do viditelnosti na záporně nabitý cíl, srážka s cílovým materiálem se uvolní a přesune se na druhou stranu selže. Po určité době má tenkou vrstvu. Sputtering je rychlejší, když cíl za amagnet. Magnetické pole vytvoří elektronickou stopu s kulatým (nebo oválným) tvarem v cílovém erozi. Dokonce ani kovy nemohou být naprašovány místo stejnosměrného napětí, je používáno anRF napětí (obvykle 13,65 MHz). Někdy může / by měl být plyn (spolu s barvou) pro vytvoření požadované vrstvy. Toto se nazývá reaktivní rozprašování.

Tímto bombardováním kovových iontů roztaví kovovou částici tak, jak to bylo, do plastu, aniž by to bylo postiženo. Vysoký stupeň adheze je výsledkem.

Nejprve tenká vrstva z nerezavějící oceli, aby se zabránilo změkčovadlům v plastu ovlivňujících stínění. Druhá tenká vrstva mědi pro vynikající stínění. A za třetí, další vrstva z nerezové oceli, aby se zabránilo korozi.

Je také možné pouze kovovou část plastového pouzdra. To nazýváme selektivní metalizací .


Vodivé aplikace metalizace

  • Stínění / třídění (EMI, RFI)
  • Splnění standardů EMC
Řada 3838 Vodivá metalizace
Řada 3838 Vodivá metalizace

Konduktní metalizační stínění

Frekvence (MHz) Útlum (dB)
30 50
100 58
200 70
500 74
700 72
900 70
Tyto hodnoty se měří za laboratorních podmínek.
Ve vaší situaci se mohou výsledky lišit, přečtěte si prosím naši záruku .

Chtěl bys...

Obecná dokumentace

Chcete-li získat cenovou nabídku pro Vodivá metalizace do 24 hodin, vyplňte níže uvedený formulář.

Přijatelné přípony souborů (upřednostňovaný soubor PDF)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip