emp-header

Elektromagnetická ochrana proti impulsu

Hrozba EMP útoku je dnes reálnější než kdy jindy. Země jako Severní Korea a Írán již mají k dispozici technologii k zahájení EMP útoku a následky budou zničující.

EMP je jako super energetický blesk. Jenomže místo toho, aby zasáhlo nějaký bod, může pokrýt celý národ, jako kontinentální Spojené státy, s oblastí EMP.

Jaderný EMP útok (NEMP) by zničil elektroniku všude, způsobil by havarování letadel, zastavit automobily a železniční dopravu, zatemnění elektrických sítí a další kritické infrastruktury, které umožňují moderní civilizaci a život samotný. Nakonec miliony zemřou z hladovění, nemocí a společenského kolapsu.

EMP rakety nejsou jedinou hrozbou pro moderní technologický svět, jak je známe dnes. Dalšími realistickými hrozbami jsou sluneční bouře, terorismus nebo dokonce i dělové EMP zbraně menších rozměrů. Na Youtube najdete pokyny k vytvoření zbraně EMP během několika minut.

rocketlaunch
Magneticstorm

5 věcí, které potřebujete vědět o EMP

Důchodové Navy SEAL odhaluje hrozbu EMP útoku


how-if-EMP

Stále více států a organizací má přístup k jaderným materiálům a představuje tak riziko jaderných výbuchů. Chcete-li vám představit dané vzdálenosti: jaderný výbuch ve stratosféře nad Moskvou vytvoří pole NEMP po celé západní Evropě, včetně Londýna. Takové pole NEMP může zničit všechna nechráněná data. Představte si představu o dopadu na samotné USA.


IEMI Threat

Existuje několik elektromagnetických (EM) hrozeb. Úmyslné elektromagnetické rušení (IEMI) je další rostoucí riziko na celém světě. Se všemi elektrickými zařízeními a automaticky řízenými procesy narůstá naše zranitelnost. Také složitost všech radiací stoupá. Další možnosti a problémy vyžadují nejrůznější řešení. Přemýšlejte o inteligentních elektrických rozvodných sítích, virtuální realitě, vozidlech bez řidiče, technologii sledování očí, fotovoltaických článků s vysokou účinností, převodníku elektrické energie na zelené energii, bezdrátové technologii, graphene, iontruseru atd.

Rozdíl mezi EMI a IEMI spočívá v tom, že IEMI je záměrné elektromagnetické rušení. S rostoucím rizikem teroristických útoků, elektronické války, inteligentních zlodějů a hackerů se stále více a více zasahuje.

IEMI se obvykle vyskytuje v malém frekvenčním pásmu. EMP nebo HEMP (vysoká nadmořská výška EMP) se obvykle vyskytuje v širokopásmové povaze. EMP hrozby jsou jedním z největších elektromagnetických hrozeb této doby. Množství nárazu je obrovské. Rozsah takového útoku je vynikající. HEMP je krátkodobá amplituda s vysokou amplitudou, širokopásmový puls elektromagnetické energie. To může mít velmi destruktivní vliv na svět, který nefunguje bez elektroniky.

IEMI-frequencys

EMP je hrozbou pro

 • národní bezpečnost
 • Datová centra
 • Telekomunikace
 • Topné společnosti
 • Dopravní sektor
 • Banky a další finanční služby
 • Bezpečnostní systémy
 • Infrastruktura distribuce elektrické energie
 • Nemocnice a zdravotnické zařízení
 • Ropný a plynárenský průmysl
 • Zařízení na úpravu vody
 • Všechny ostatní nezmiňované instance řízené technologií.

Aktivní systémy, jako jsou přístroje EMP burst

Přenosné zařízení s pamětí EMP s napájením z baterie může generovat extrémně silné pole téměř bez časového úseku. Jeden takový výbuch může stačit k poškození všech serverů a jiné (bezpečné) elektroniky ve vaší lokalitě.

Na internetu můžete snadno najít pokyny pro vytvoření zařízení EMP burst. Dělník může postavit jeden za několik hodin s běžně dostupnými komponentami. Pro lidi, kteří mají potíže s čtením textů, je na YouTube také instruktážní video.

A líný nebo méně technicky kvalifikovaný zločinec si může pronajmout přenosné zařízení zcela anonymně za méně než 1000 USD z několika zdrojů po celém světě. Je to skutečný průmysl, zcela nový typ zločinu.

Ve vzduchu se tyto vlny NEMP šíří po stovky metrů a betonové stěny nejsou překážkou. Vlny mohou také procházet stávajícími kabely, kovovou ochranou kolem kabelů nebo dokonce běžnými plynovody a plynem, čímž přinese výkon dat zabíjení dat na zamýšlený cíl: vaše datové centrum .

server-centrum-emp

Holland Ochranné systémy EMP a inženýrství

Společnost Holland Shielding Systems je jednou z předních společností v ochraně EMP. Přemýšlejte o ochraně proti EMP klece Faraday, EMP datové a elektrické vedení, EMP konvertorové jednotky Ethernet atd.

Naši inženýři se specializují na ochranu proti EMP útokům. Máme specializovanou řadu produktů pro ochranu před hrozbami EMP.

Účinnost stínění překračuje minimální požadavky na HEMP, jak jsou specifikovány v MIL-STD-188-125 (ochrana HEMP pro pozemní zařízení C4I provádějící kritické, časově naléhavé mise).

testovací oddělení
E1-E2-síťový filtr

Naše filtry jsou testovány pomocí našeho interního testovacího zařízení, pomocí kterého jsme schopni provádět PCI podle zkušebních impulzů E1 (špička 20 / 500ns 5kA) a E2 (1,5 / 4000μs 250A špička). Díky našim zkušebním zařízením se ujistíme, že naše filtry splňují nejvyšší požadavky a že zbytkové proudy jsou v mezích platných norem a norem.


E1-E2-power-line-filter-test-by-our-specialisté

Níže najdete výběr produktů, které vám pomohou chránit vaše zařízení před útoky EMP. Zobrazí se kompletní klece Faraday včetně všech součástí, které vyrábíme s elektromagnetickou pulzní ochranou. V naší vývojové laboratoři můžeme vyvinout jakýkoli produkt chráněný EMP podle vašich přání. Naše zkušební zařízení vám také může poskytnout širokou analýzu EMP.

Kontaktujte [email protected] o cenovou nabídku při testování vašeho produktu / zařízení / atd. Máme rozsáhlé zkušenosti s ochranou EMP na mezinárodní úrovni.

technické-kreslení-faraday-klece

Kliknutím sem získáte další informace o našich stíněných oknech EMP

Chtěl bys...