bitový stín

Crypto ochrana měny

Nová technologie, která brání tomu, aby vaše bitvy byly ukradeny během transakce, je stojan pro bitvy. Zvažte to v bezpečí, abyste viděli, co je na vašem počítači. Vzhledem k tomu, že hodnoty těchto měn jsou tak vysoké a počet transakcí vzrostl, proč ne utratit euro 1980 za zvýšenou bezpečnost.

Kolik lidí víte, že mají tyto kryptocity? Někteří je dokonce mají, ale udržují je v tajnosti. Budete překvapeni, kolik lidí žárlí o vašem úspěchu a chcete to také.

S nedávnými hackami a miliony bitku, které jsou ukradeny, jak udržet vaše kryptocurrencies v bezpečí? Jednoduchým řešením je bezpečnostní stan Bitcoin.

Jak to funguje: Zabraňte tomu, aby lidé mohli číst nebo manipulovat s počítačem. To chrání nejen váš vlastní počítač před vnějšími signály, ale také váš vlastní imput! Stanu snižuje pravděpodobnost, že se vaše kódy / hesla ukradnou s faktorem 100-1000. Bezpečnostní stany Bitcoin jsou vyrobeny z vysoce vodivé, lehké a ultra silné textilie. Stejný stan je dodáván tajným službám a velvyslanectvím, aby se zabránilo ostatním číst zprávy odesílané počítačem.

Navrhujeme použít pyramidovou verzi, kterou lze jednoduše připevnit pomocí jediného lana k stropu během několika minut a v případě potřeby ji lze přesunout.

Velikost 2 x 2 metry, výška 2,3 metru cena Euro 1980, - ze skladu.

(jiné velikosti na vyžádání)


Standardní velikosti / tvary

Máme řadu stanů ve standardních velikostech a tvarech na skladě. Navíc lze na vyžádání vyrobit téměř jakoukoli velikost a tvar. Neváhejte nám poslat technickou kresbu požadovaného stanu Bitcoin. Vzorové výkresy naleznete v části Technické výkresy na této stránce.

Upozornění: Všechna měření uvedená v následujících tabulkách jsou vnější rozměry. Ve dvouvrstvém stanu je zhruba 10 cm ztraceno ve vnitřku stanu. Když objednáte například stíněný stan s dvojitou vrstvou o šířce 2 metry, vnitřní šířka bude 1,90 metru.

stíněný příklad stanu


Stíněný stan

Poznámka: Tyto hodnoty jsou měřeny v laboratorních podmínkách. Výsledky se mohou v jiných situacích lišit; přečtěte si naši záruku .


Pyramida

Faradayová pyramida stanu

Číslo součásti Velikost
Stínovaný stín - P-1-1-2.3-1 2 x 2 x 2,3 metry
Stíněný stan-P-2.5-2.5-2.3-1 2,5 x 2,5 x 2,3 metry
Stíněný stůl-P-3-3-2.3-1 3 x 3 x 2,3 metry

Náměstí

Faraday stanové náměstí

Číslo součásti Velikost
Stínovaný stín - S-2-2-2.3 2 x 2 x 2,3 metry
Stíněný stan-S-2.5-2.5-2.3 2,5 x 2,5 x 2,3 metry
Stínovaný stín-S-3-3-2.3 3 x 3 x 2,3 metry

Obdélníkový

Faradayův stánok byl opakovaný

Číslo součásti Velikost
Stínovaný stín-R-2.5-3-2.3 2,5 x 3 x 2,3 metry
Stínovaný stín-R-3-2-2.3 3 x 2 x 2,3 metry