PCB - plechovky, těsnění, pouzdra a spony

Dnes je EMI stínění desky plošných spojů poměrně složité. Týkáte se prostoru, váhy a pevnosti. Musí být dosaženo účinného stínění EMI, ale také musí být splněny výše uvedené požadavky.

Naši odborníci na stínění PCB pracují s vámi od návrhu, rychlého prototypování až po výrobu. Samostatné balení patří k možnostem.

Stěnové plechovky s plošnými spoji 1500 a 1800 a štíty oddílů

EMI štíty na desce plošných spojů. V této skupině produktů najdete stínění desek plošných spojů pro stínění části desky s plošnými spoji. Jedná se o štíty na zdroji hluku nebo o ochranu citlivého čipu před elektromagnetickým rušením.

Stínicí spony a kolíky pro stínící plechy série 1500 série

Kvůli našim inovativním stínění a pinům stínění PCB je nyní možné umístit stínění elektromagnetického rušení (EMI) a RFI na PCB bez post-pájení! Stínicí spony Holland Shielding Systems BV jsou povrchovou montáž (SMD), což je cenově výhodná alternativa ručního pájení. Miniaturní design umožňuje balení pásků a navijáků kompatibilní se standardním vysokorychlostním zařízením pro umístění. Klipy RFI Shield mohou být umístěny kdekoliv na desce plošných spojů, čímž eliminuje potřebu dodatečných otvorů a šetří cenné nemovitosti PCB. Vybavené čtyřmi nezávislými pružinovými kontakty, spolehlivé štítové spony RFI umožňují demontáž a výměnu štítů pro přepracování a / nebo obvod.

Těsnící těsnění řady 1550 - 1570

Velmi malá vodivá fólie, vodivé pryžové a vodivé silikonové desky plošných spojů.

Elastické a elektrické kontakty od společnosti SMT. Tyto série nabízejí elektrický elastomerový konektor kompatibilní s povrchovou montáží (SMT) s dobrou elasticitou a elektrickou vlastností, takže nabízí nejen polštář, ale také elektrické připojení a uzemnění mezi elektrickými objekty a deskami plošných spojů.

1900 - 1950 stínící skříně / kryty série PCB

Jednoduché a dvouvrstvé stínící skříně a skříně EMI ve standardních velikostech nebo podle výkresu zákazníka.

Vyrábíme stínící kryty typu Mu-copper EMI (série 1900) ve všech tvarech a velikostech. Tyto stínící pouzdra je třeba umístit do již existujícího plastového pouzdra, protože nejsou dostatečně silné, aby sloužily jako vlastní elektronické pouzdro. Toto je nejhospodárnější řešení, pokud váš stávající elektronický kryt neposkytuje dostatečné elektromagnetické stínění.

Vyrábíme však také velmi pěkně vypadající dvouvrstvé elektronické pouzdra, které mohou být vybaveny všemi možnými otvory potřebnými pro vaši elektroniku. Přemýšlejte o výřezech pro tlačítka, porty, displeje a další. Stíněné kryty s dvojitou vrstvou lze dodat také s logem firmy. Výrobek lze vyrobit zcela podle vašeho výkresu.

Vyberte další z níže uvedených produktů.