Stínicí těsnění

Jak se zvyšují provozní frekvence a zařízení se stávají složitějšími, mohou být náchylnější k elektromagnetickému rušení (EMI). Protože tito technici dnes čelí rostoucím výzvám. Kryty EMI jsou běžně implementovány v konstrukci, aby izolovaly jednu součást nebo část zařízení od druhého. Pro zajištění spolehlivého a robustního elektrického utěsnění je mezi krytem stínění a srovnávací plochou zařízení často zabudováno ochranné těsnění EMI. U společnosti Holland Shielding Systems BV se ujistíme, že těsnění EMI & EMI / IP, kde je největší poptávka, jsou vždy dostupné ze skladu. Naše řešení pro těsnění a uzemnění těsnění EMI a EMI / IP splňují širokou škálu aplikačních potřeb a řešení problémů, kterým čelí návrháři. Díky našim rozsáhlým strojům jsme schopni vyrobit jakýkoliv tvar a typ těsnění.

Společnost Holland Shielding Systems BV je schopna vyrábět veškeré stínící těsnění na zakázku EMI. Naše těsnění EMI přicházejí se specifickými stínícími standardy, ale pokud máte projekt, který vyžaduje specifické potřeby, kontaktujte naše odborníky EMI a RF stínění dnes!

Těsnění EMI

Těsnící těsnění EMI se dodávají v mnoha formách, velikostech a materiálech. Pro každou aplikaci je vhodný jiný typ stínícího těsnění EMI. Kromě toho je také důležité, jak vysoké by mělo být snížení / útlum.

Těsnění EMI / IP

V této skupině výrobků najdete stínící těsnění EMI, které mají také dobré těsnící vlastnosti. Tyto těsnění jsou zkráceny na těsnění EMI / IP.

Prstové prsty

Těsnění na prsty a kovové uzemňovací výrobky pro stínění a uzemnění