Vidění

"Věříme, že vyrábíme vysoce kvalitní produkty stínění EMI co nejúčinnějším a šetrnějším k životnímu prostředí, a to se nemění. Jsme vždy hledáni inovace.

Věříme v dobré řešení, které by mělo být také jednoduché, nikoli zbytečně složité. Věříme, že musíme vlastnit a řídit primární technologie za produkty, které vyrábíme, a podílet se pouze na trzích, kde můžeme významně přispět. Projekt se nezmění, protože jsme našli vždy řešení pro naše klienty.

Opravdu se zaměřujeme na každý projekt, na kterém pracujeme, protože každý z nich považujeme za skutečně důležitý a smysluplný. Věříme v intenzivní spolupráci a cross-pollination mezi našimi různými inženýrskými skupinami, což nám umožňuje inovovat způsobem, který ostatní nemohou odpovídat. Upřímně řečeno, neuspokojíme se o nic menšího, než o dokonalost v každé skupině ve společnosti, máme poctivost přiznat, když se mýlíme a máme odvahu změnit. A myslím, že bez ohledu na to, kdo zaujímá, v čem jsou tyto hodnoty v této společnosti začleněny, budeme i nadále dělat velmi dobře. "

AM van Tienhoven, generální ředitel společnosti Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.7/5 based on 9 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews