Jak EMI chrání plastové pouzdro

Níže podrobně vysvětlíme, jak může být plastový kryt EMI stíněný a jaké produkty můžete použít.

Elektromagnetické pole se snadno pohybuje přes plastové elektronické kryty. V důsledku toho tento typ skříně není elektromagneticky kompatibilní; Jinými slovy, elektromagnetická pole generovaná jiným zařízením mohou interferovat s elektronikou nebo pole vyzařovaná zařízením mohou rušit ostatní elektroniku v okolí. Aby bylo možné vyřešit tyto problémy, bude muset být plastiková vrstva (ochranný štít EMI) aplikována na plast, aby zařízení bylo odolné proti EMC.

Existuje několik způsobů, jak zajistit vysoký výkon stínění EMI / RFI. Zvláštní řešení může být zvoleno v závislosti na požadovaném útlumu. Jednou z možností je malování skříně vodivým sprejem, který nabídne poměrně nízké snížení, ale má tu výhodu, že lze snadno aplikovat na složité tvary. Existují také filmy, které vedou k vyšším úrovním snižování, ale může být obtížné je aplikovat do skříní se složitými tvary.


Jak zjistit, který systém je správný pro vaši aplikaci

  • Jaká jsou množství a roční objem?
  • Jaká je velikost a tvar produktu, který chcete chránit?
    Pro více informací zašlete prosím technický výkres nebo obrázek bydlení, abychom vám mohli poradit
  • Jaký je požadovaný čas doručení?
  • Je potřeba maskování (tzn. Existují části, které musí zůstat odkryté / nelakované)?
  • Jaký je požadovaný útlum?

Při žádosti o radu poskytněte odpovědi na co nejvíce těchto otázek.


K ochraně proti EMC plastové skříně jsou k dispozici následující řešení:

Elektricky vodivé potahování niklem (partnr 3801). Elektricky vodivý povlak niklu je k dispozici v aerosolách o objemu 365 ml, plechovkách o obsahu 5 litrů a plechovkách o objemu 20 litrů
Elektricky vodivý niklový povlak (součást č. 3801), dostupný v aerosolách o objemu 365 ml, plechovkách o obsahu 5 litrů a plechovkách o objemu 20 litrů
Více informací o sérii 3801 Elektricky vodivý povlak niklu
Elektrická vodivá metalizace (partnr 3838). Na vyžádání je k dispozici elektrovodivá metalizace. Pro cenovou nabídku je nejlepší odeslat obrázek vašeho plastového krytu potřebným množstvím
Elektricky vodivá metalizace (část 3838), k dispozici na vyžádání. Pro cenovou nabídku nám zašlete obrázek vašeho plastového krytu s potřebným množstvím
Kryty EMI (partnr 1900). Mu-měděné pouzdra a kryty pro stínění EMC desek plošných spojů uvnitř plastového pouzdra
Skříně EMI (část č. 1900). Mu-měděné pouzdra a kryty pro stínění EMC desek plošných spojů uvnitř plastového pouzdra
Vysoce přesné vodivé tváření EMI fólie
Vysoce přesné vodivé tvarování EMI fólie

Rada

Pokud byste rádi obdrželi radu ( bezplatně ), zašlete nám svůj výpis e-mailem na adresu info@hollandshielding.com nebo faxem na číslo + 31- (0) 78-614 9585. Odpovíme do několika hodin.

Tip: Nikdy nepoužívejte silikonové protizáruky, protože to nemůže být znovu odstraněno. Uvolňovací činidla na bázi tuku nebo oleje jsou v pořádku, protože mohou být odstraněny v našem procesu čištění / odmaštění. Formulář by měl být o tom informován předem.

Obecně:

Pokud je třeba uvažovat o velkém množství (více než 5000), obvykle je lepší metalizací. Vzhledem k tomu, že se to provádí ve vakuu, je třeba držet příslušný přípravek a částečně jej zakrýt (například zabránit zkratu). Přípravky jsou vyráběny v našem strojírenském závodě; Musí být navrženy a postaveny s velkou přesností a proces trvá několik týdnů. U rozměrů přesahujících 500 mm se proces metalizace obecně stává dražším; Obvykle velké předměty jsou stříkány vodivou barvou.

Potřebujete-li výrobek rychle a série je malá (až několik stovek), doporučujeme použít vodivou vrstvu laku (vodivou vrstvu), kterou můžeme použít pro vás, nebo ji můžete použít sami, pokud máte potřebné vybavení . Pokud je geometrie výrobku jednoduchá, je možné zařízení chránit filmem nebo textilním produktem. To je také dobrý způsob, jak EMI utěsnit pouze citlivé části vašeho výrobku. Nástroj je poměrně levný, protože tento typ stínění může být vyroben pomocí řezačky nebo laserového řezacího stroje.

Pokud jsou díly malé (do 100 mm) a vysoké mechanické vlastnosti nejsou potřeba, může být použit vodivý plast. Nejlepší je v tomto případě konzultovat s tvým frézorem a námi, abychom našli co nejlepší řešení.

Při galvanickém nebo chemickém ošetření (pro malé části a velké množství) obecně není selektivní potahování možné. Oba jsou ošetřeny jak uvnitř, tak i venku.

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.2/5 based on 7 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews