Kovové skříně, (19 ") Stojany a skříně

EMI stínící kovové stojany a kryty

Kovové skříně, (19 ") stojany a stíněné kryty

Jako jeden z nejznámějších specialistů na světě v oblasti stínění EMI a nejširšího sortimentu stínících výrobků na světě jsme schopni nabídnout našim zákazníkům velmi dobré stíněné kryty ze skladu a také speciálně upravené pro naše zákazníky.


Aplikace

 • Serverové místnosti
 • Digitální forenzní
 • Bezdrátové testování
 • Výzkum a vývoj
 • Testování EMC

Jak je navrženo

Dodáváme relativně jednoduché stíněné krabice pro malé studie do velkých stíněných krytů EMI a FCC.

Naše stíněné stojany EMI jsou vyrobeny z našeho patentovaného plechového materiálu řady Mu-ferro 6800, který je galvanicky dokonale kompatibilní s naší stínící těsnicí vložkou EMI
Materiálů. Výsledkem této kombinace je velmi vysoký stínící výkon, a to i dlouhodobě.

Naše stíněné kryty umožňují splnit širokou škálu požadavků na potlačení EMI / RFI včetně:

 • Mil Spec 285
 • BOUŘE
 • FCC část 15
 • Evropský VDE

Naše produktové řady EMI a FCC jsou dodávány jak ve vertikálních stojanech, tak ve sklopených předních konzolích (15 a 30 stupňů). Je navržena s dvojitou lištou, konstrukcí dvojitého rohu, která z něj činí nejsilnější skříň v průmyslu a je schopna nést až 1400 kg zařízení.


EMI a FCC Heavy Duty Enclosures

V závislosti na požadovaných útlumových úrovních a frekvenčním rozsahu mohou být těsnicím materiálem pro naše stojany pružinové prsty berylliového mědi; Standardní štít a / nebo velmi měkký štít.

Tato těsnění jsou osvědčená po určitou dobu, nejsou ovlivněna vzduchem, ozonem, ultrafialovým a jaderným zářením nebo rozpouštědly a nemohou se vloupat nebo rozbít na malé vodivé kusy, které mohou zkratovat elektroniku.

Máme 6 různých úrovní útlumu. Nejvíce splňují požadavky TEMPEST a EMP. Navíc jsou v dolní zadní části rámu dva šrouby z nerezové oceli, které napomáhají uzemnění. Náš nejmodernější produkt splňuje a překračuje standard NSA 94-106.

Stojany FCC jsou vyrobeny z oceli 14 průřezů. Stříbrná těsnění je připevněna k rámu pomocí vodivého lepidla citlivého na tlak. Pěnové jádro těsnění nabízí nízkou uzavírací sílu. Všechny povrchy dveří, panelů a rámů, které přicházejí do styku s těsněním EMI, mají kovový povrch odolný proti korozi. Stojany FCC poskytují všestrannost, spolehlivost a nákladovou efektivitu a zároveň splňují požadavky FCC, CE Mark nebo jiné obchodní požadavky.

Skříně EMI a FCC jsou vybaveny úchyty panelů z oceli o tloušťce 3/16 ", o 50% silnější než průměr použitý v průmyslu. Vodorovné podpěrné kanály jsou odnímatelné díky extrémní pevnosti rámu. Pozitivní hardware pro zablokování dveří, ne magnetické nebo pásek na suchý zip, je standardní.


Standardní velikosti

Standardní výšky panelů:
534 mm až 2134 mm, v libovolném přírůstku o 45 mm

Standardní hloubky:
43 mm, 61 mm, 74 mm a 92 mm

Standardní šířky panelů:
48 mm, 61 mm, 76 mm, jsou k dispozici adaptéry pro montáž zařízení o průměru 23 "(58 mm)


Úrovně útlumu

Stíněné kabely FCC / VDE
(Standaard skříně, úroveň výkonu 1)
Vybavené skříně FCC / VDE poskytují vysoké útlumy za nízkou cenu. Tyto skříně mohou pomoci zajistit, aby vaše zařízení vyhovovalo požadavkům FCC / VDE nebo jiným EMI pro různé obchodní a průmyslové aplikace. Modulární konstrukce zajišťuje kompatibilitu s našimi kabely Heavy Duty a RFI. Samozřejmě, že všechny výhody našich skříní Heavy Duty, jako je zatížení 3 000 liber, činí z tohoto velmi úsporného stíněného skříně. Další informace ...

EMI stíněné skříně
(Vysoce výkonné skříně, výkonnostní úroveň 2)
Vysoce výkonné skříně poskytují vážnou ochranu proti vniknutí signálu EMI / RFI nebo úniku citlivého zařízení pro RF do mikrovlnného pásma. S účinností stínění vyšší než 75 dB při 40 GHz zajišťuje obvod základní obranu proti EMP zbraním a geomagnetickým bouřím, které mohou "vytáhnout" komunikační centra, elektrárny, systémy sledování a další.

Nejvyšší ochrana EMI / RFI!
(Vysoce výkonné skříně, výkonnostní úroveň 3)
V oblasti inteligence a počítačové bezpečnosti jsou požadavky TEMPESTu, konkrétně NSA 94-106, nejmenší. Vysoce výkonné stíněné kabely, které jsou vyrobeny z inženýrských systémů společnosti Equipto Electronics, splňují, ale výrazně převyšují standard NSA 94-106.

Skříně jsou přizpůsobeny vašim požadavkům. Máte možnosti jako přední a / nebo zadní dveře, panely nebo kombinace obou; Nastavitelné vertikální montážní lišty s děrovanými, závitovými nebo čtvercovými otvory a širokou škálu dalších doplňků.


Možnosti

Naše stíněné regály jsou navrženy tak, aby byly modulární a flexibilní, je k dispozici široká škála příslušenství.

 • Široká paleta panelů a dveří
 • Pevné, posuvné a modemové police
 • I / O panely
 • Zásobníky a zásuvky zařízení
 • Kolečka, kolečka a nákladní vozidla
 • Ventilátory a ventilátory pro chlazení
 • Podvozek a podpěry podvozku
 • I / O oddělení pro panely
 • Měděné autobusové lišty
 • Zásuvné formy
 • S tlumičem rázů a vibracím (testováno na zařízení Mil-Std 810D, oddíl 514.3-7,8 a 9, který simuluje 20 let hrubého provozu v mobilní aplikaci.) Tato skříňka byla také testována na zařízení Mil-Std 901, která simuluje 10g kladivo .)
Plně stíněný stojan se zavřeným čelním pohledem
Plně stíněný stojan se zavřeným čelním pohledem
Plně stíněný stojan s otevřeným čelním pohledem
Plně stíněný stojan s otevřeným čelním pohledem
Všechny stíněné stojany jsou vybaveny stíněnými plástvovými ventilačními panely
Všechny stíněné stojany jsou vybaveny stíněnými plástvovými ventilačními panely
Pro větrání s větším výkonem mohou být na zadní straně stojanu připevněny další ventilátory s stíněnými plástovými ventilačními panely
Pro větrání s větším výkonem mohou být na zadní straně stojanu připevněny další ventilátory s stíněnými plástovými ventilačními panely
Každý regál může být proveden se vstupy a filtry, které potřebujete. Přemýšlejte o datových přípojkách, jako je USB a Ethernet, ale také filtrované napájecí zdroje pro zařízení uvnitř regálů.
Každý regál může být proveden se vstupy a filtry, které potřebujete. Přemýšlejte o datových přípojkách, jako je USB a Ethernet, ale také filtrované napájecí zdroje pro zařízení uvnitř regálů.
Rám zárubní je opatřen pružnými elektricky vodivými těsněními, které zajišťují dobrý kontakt mezi dveřmi a rámu při zavření.
Rám zárubní je opatřen pružnými elektricky vodivými těsněními, které zajišťují dobrý kontakt mezi dveřmi a rámu při zavření.
Sklo ve dveřích je vybaveno velmi jemnou elektricky vodivou síťovinou, kterou snadno prohlédnete, ale která zaručuje velmi dobrý štít.
Sklo ve dveřích je vybaveno velmi jemnou elektricky vodivou síťovinou, kterou snadno prohlédnete, ale která zaručuje velmi dobrý štít.

Stínění výkon

V deze kontejneru textový popis webových stránek een grafiek ingeladen.
Deze kontejner niet bewerken svp
Grafiek: stíněné stojany (72)
Grafiek legenda

Poznámka: Tyto hodnoty se měří za laboratorních podmínek. Výsledky se mohou v jiných situacích lišit; Přečtěte si naši záruku .

Stíněné stojany EMI pro serverové místnosti Holland Shielding Systems BV Stíněné stojany EMI pro serverové místnosti Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V. Faraday klece a stíněné testovací boxy > Faradayovy klece a komponenty
Rated 4.7/5 based on 5 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
Faraday klece a stíněné testovací boxy > Faradayovy klece a komponenty 1 Stíněné stojany EMI pro serverové místnosti Holland Shielding Systems BV
Product description: Stíněné stojany EMI pro serverové místnosti

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Chcete-li získat nabídku proStíněné stojany Do 24 hodin vyplňte níže uvedený formulář.

To make an offer for a shielded rack, we ask you to specify the desired performance and dimensions in the following blocks. Potential additional services such as filtering can be discussed later.

Series
Width (mm)
Specify the width of the shielded rack in mm
Length (mm)
Specify the length of the shielded rack in mm
Height (mm)
Specify the height of the shielded rack in mm
Performance level
Vyberte možnost:
1 : FCC/VDE Shielded Cabinets
2 : EMI shielded Cabinets
3 : The highest EMI/RFI protection available
* Poznámka: Červené bloky jsou povinné
Přijatelné přípony souborů (preferovaný soubor PDF)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip